Image

Zdroje


Image

Look

4-týždňové biblické štúdium evanjelia pre tých, čo majú otázky

Look si môžeš jednoducho vziať a pozvať k jeho štúdiu kohokoľvek v tvojom okolí. Je určený pre ľudí, ktorí hľadajú odpovede. Nejde o monológ, ale o rozhovor vedený na základe otázok k biblickým textom.  LOOK používa jasné ilustrácie a ukázal sa ako veľmi užitočný a na prípravu nenáročný nástroj na zvestovanie evanjelia jednotlivcom.


Stiahni Look
Inštrukcie pre vedúceho
Image

Elements

10 lekcií pre nových veriacich

Potrebujete pomôcť ľuďom, ktorí sa práve rozhodli pre cestu s Kristom ale neviete ako? Elements (Základy) sa mimoriadne hodia pre následnú prácu s novými kresťanmi najmä po anglických konverzačných táboroch. Je to multimediálny kurz s videosvedectvom ku každej z tém. Bol vypracovaný vo viacerých jazykoch. 

Všetky lekcie aj inštruckie pre vedúceho si môžete stiahnuť online. 


Image

Credo

7 krátkych lekcií zameraných na osobné vyznanie viery

Tento materiál je ideálny pre skupinky typu jeden na jedného alebo skupinky s menším počtom členov, ktorí sú na začiatku svojho života s Kristom s túžbou nasledovať Ho. Credo znamená verím a tak, aby aj tvoji učeníci mohli toto vyznať, pozri sa s nimi na Ježišov život cez oči Jeho najlepšieho priateľa, Jána.


Credo pdf
Obálka Credo
Inštrukcie k tlači
Image

Point online

web plný zdrojov pre prácu s mládežou

Webová stránka plná zdrojov pre mládežnícku prácu v slovenčine, ponúka biblické zamyslenia, hry, články o práci s mládežou a oveľa viac a to na dosah ruky pre mládežníckeho vedúceho.
Našou víziou je mládežnícky vedúci, ktorý je plne vybavený zdrojmi, aby mohol vykonávať túto strategickú prácu medzi ďalšou generáciou Božích nasledovníkov.


pointonline.sk

Image

Pod kapotou

52-týždňový študijný materiál pre chlapčenské skupinky 

Jej používanie sme ti chceli uľahčiť a preto sme sem zavesili link (nájdeš ho na konci článku), na ktorom môžeš nájsť materiál EXPEDÍCIA POMERENKE, jedinečný a dobrodružný výlet. Materiál obsahuje vopred pripravenú trasu naprieč Slovenskom na 11 dní a zamyslenia z Listu Jakuba


Kúpiť knihu
Stiahnuť Expedíciu v pdf
Image

Vo vitrínke

52-týždňový študijný materiál pre dievčenské skupinky

Jej používanie sme ti chceli uľahčiť a preto niektoré kapitoly a materiály nájdeš na našej starej TCK webstránke, odkiaľ si ich môžeš priamo stiahnuť vzorku, vytlačiť a používať na skupinke.


Kúpiť knihu
Stiahnuť kapitoly a aktivity
Image

Ako chytať v žite & Nažité v žite

knihy o učeníctve a práci s mládežou v našom kontexte

„No napriek sklamaniu sme to nevzdávali a ďalší piatok sme sa stretli znovu. Postupne, s ďalšími lekciami pokory a zlyhaním naších vlastných plánov, sme sa učili veriť, že Boh o nás vie.“ Tento citát je svedectvom o tom, že Bohu sa oplatí dôverovať. Pán Boh vie aj dnes konať veľké veci cez nás. Odporúčame prečítať každému, najmä však tým, čo pracujú s mladými ľuďmi a možno sú z toho už unavení.


Kúpiť knihy
Image

Boh Otec

kniha o hlbšom poznávaní Boha ako nášho Otca

Boh sám seba označuje rôznymi menami. Jedno z nich je prekvapivo osobné: Otec. To je úžasné... a zároveň problematické. Nemáme totiž iného Ježiša alebo Ducha svätého. Máme ale iného otca, pozemského, a skúsenosť s ním má vplyv na to, ako chápeme Boha. To môže mať vážne následky. Pokrivený obraz Otca ti môže znemožniť prístup ku kľúčovým zdrojom, ktoré nám ponúka. Dave Patty píše, aké kroky môžeš urobiť k tomu, aby si zakúsil hlbokú premenu a mohol čerpať zo zdrojov, ktoré ti Boh Otec ponúka.


Kúpiť knihu

Image

Kontakt

Tréningové centrum Kompas
Vojtecha Spanyola 1736/37
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel.: +421 911 723 453
Email: tckompas@tckompas.sk


Bankové spojenie

Banka: Tatra banka, a.s.
IBAN: SK62 1100 0000 0026 9936 0008

Banka: Fio banka, a.s.
IBAN: SK24 8330 0000 0020 0015 0040

IČO: 31781268
DIČ: 2020991170
IČ DPH: SK2020991170


Ako nás podporiť?

Ak sa chcete pripojiť k našej službe, môžete tak urobiť aj finančným darom, ktorým podporíte naších pracovníkov alebo niektorý z projektov. Ďakujeme.

Podporte nás
ImageImage

 Hostované na:

Image