Dávka

Ak ste pracovník s mládežou na Slovensku, veľmi dobre viete, že je len málo materiálov v slovenčine, ktoré v tejto službe pomáhajú. Finančný zisk z tvorby takýchto materiálov je taký malý, že iba neveľa ľudí sa do toho pustí.

A preto je Dávka, webová stránka plná zdrojov pre mládežnícku prácu, tak nevyhnutná. Ponúka biblické zamyslenia, hry, články o práci s mládežou a oveľa viac a to na dosah ruky pre mládežníckeho vedúceho.

Prvé materiály pre pracovníkov s mládežou sme začali vydávať ešte pred rokom 2000 pod názvom Balíčky. Tlačené materiály sme mesačne zasielali poštou na adresy ich početných odberateľov. Neskôr sme začali vydávať materiály na CD a DVD-čká až do času, kým bol vyvinutý web Dávky.

Dávka je služba zdarma, ktorú ponúka TCKompas ponúka pre pracovníkov s mládežou v strednej Európe. Jej fungovanie a údržba sú podporované výlučne štedrými podporovateľmi, ktorí veria v dôležitosť mládežníckej služby v Božom kráľovstve.

Našou víziou je mládežnícky vedúci, ktorý je plne vybavený zdrojmi, aby mohol vykonávať túto strategickú prácu medzi ďalšou generáciou Božích nasledovníkov.

Davka online

Galéria